ارسال رایگان برای سفارش های بالای 400 هزار تومان رد کردن

بوستان گفتگو، محل برگزاري هشتمين جشنواره بين‌المللي مد و لباس فجر

سيد مهدي جعفری: «هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، ٢٦بهمن تا ۲ اسفند ۹۷ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در بوستان گفتگو برگزار می‌شود».

به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، «سیدمهدی جعفری» مدیر روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بوستان گفتگو را به عنوان محل برگزاری هشتمین دوره جشنواره بین المللی مد و لباس فجر اعلام کرد.

او افزود: «پس از بررسی مکان‌های پیشنهادی شورای سیاستگذاری جشنواره و انتخاب گزینه نهایی، هفته گذشته بوستان گفتگو به عنوان محل برگزاری انتخاب و قراردادی با شهردای تهران در این رابطه منعقد شد».

وی همچنین گفت: «با نهایی شدن این قرارداد، محل برگزاری مورد بررسی تیم اجرایی جشنواره برای جانمایی بخشهای مختلف جشنواره قرار گرفته است».

جعفری همچنین از زمان برگزاری جشنواره خبر داد و گفت: «هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، ٢٦بهمن تا ۲ اسفند ۹۷ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در بوستان گفتگو برگزار می‌شود».

او اظهار داشت: «این نخستین بار است که مکان جشنواره سه ماه قبل از برگزاری تعیین شده و نقشه اجرای جشنواره برای جانمایی آماده است».

به گفته جعفری، متراژ مورد استفاده  برای فضای جشنواره‌ای در بوستان گفتگو، بیش از ٥٠هزار مترمربع در نظر گرفته شده است.

علاقمندان جهت شرکت در جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت ایران مد به نشانی www.iranmode.com  و یا با شماره تلفن ۶۶۷۲۲۳۱۲ داخلی ۲۱۳ نسبت به نحوه حضور و شرکت در جشنواره مطلع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *